YAZARLAR

Milletin idam isteğini fantezi sanmayın 

15 temmuz darbe girişimiyle ilgili tüm gerçekler gün gibi ortada. İddianamelerdeki belgeler, deliller, ifadeler FETÖ ihanetini her şekilde kanıtlıyor. Yüz binlerce görüntü darbeci hainlerin kanlı rolünü apaçık gözler önüne seriyor. Ama FETÖ sanıkları, çok iyi bilinen sinsi taktiklerini davalarda da ortaya koyuyor. Yargılanan tüm FETÖ'cüler, robot gibi hep bir ağızdan yalana sarılarak kıvırdıkça kıvırıyorlar. Bakın darbe girişiminin merkezi olan Akıncı üssü davasında FETÖ'nün Akıncı üssünden sorumlu olan imansız imamı Kemal Batmaz, hakim ve savcıların gözünün içine bakarak  pes dedirtecek şekilde yalanlar söylüyor. (İmansız diyorum çünkü imanı olan biri, devletine milletine ihanet etmez. İmanlı biri devletini bölüp parçalamaya kalkışmaz ve milletini öldürmez.) Batmaz, Akıncı üssündeki kamera kayıtlarını ve resimlerini tümüyle inkar ediyor. Yine Kurmay subaylardan sorumlu FETÖ'nün imansız imamı Hakan Çiçek de yalanlara sığındı. 

Beyinleri hainliğe çalışıyor 

Hakim, “Senin Akıncı üssünde ne işin vardı” Diye sorduğunda FETÖ'nün imamı Hakan Çiçek, “Efendim ben Akıncı üssüne okul tanıtımı için gitmiştim.” ( Askeri alan olan Akıncı üssü  sanki yol geçen hanıda, hain oraya okul tanıtımına gitmiş.) Hakim, “Peki FETÖ'nün doktoruyla nereden tanışıyorsun” diye sorduğunda, “Efendim gözlük sattığı için görüşüyorduk” cevabını vermiş. 

Adam olun be adam. Artık her şey görüntüleriyle belgeleriyle ortadayken yalan konuşup kıvırmakta ısrarcı olmayın. 15 temmuz darbe girişimi öncesi Akıncı üs komutanı olan Hakan Evrim denen hain ise, “Efendim yanımdaki kişiyi tanımadım, Kemal Batmaz'ı tanımıyorum, görüntüdeki kişi ben olup olmadığımdan da emin değilim” demiş. İşte iradelerini Fetullah Gülen denen münafığa teslim etmiş, beyinleri hainliğe pis işlere ve kumpasa çalışan bu din,vatan, millet ve devlet düşmanı olan FETÖ'cülerin yalancılığını münafıklığını görün. 

Her şey ortadayken, “Bilmiyorum, hatırlamıyorum, tanımıyorum, görmedim” diyerek adeta üç maymunu oynuyorlar. Sevgili okuyucularım bu FETÖ'cülerin hepsi tek kalıptan çıkmış gibidirler. Abileri ne talimat veriyorsa o talimatı sorgusuz sualsiz aynen yerine getirirler. İşte o hainlerin dışarıda kalan abileri sanırım 'mahkemede size yönetilen tüm soruları inkar edin' demiş. 

Dünyayla irtibatları kesilsin 

Ben de yetkililere derim ki, bu din,vatan, millet düşmanlarının davaları bitene kadar kesinlikle avukatları, eşi, anası, babası  dahil olmak üzere  kimseyle görüştürmeyin. Bu hainlere gazete vermeyin, televizyon izletmeyin. Yani dava bitene kadar bu hainlerin dünyayla irtibatları kesilsin. Haber kaynakları kesilince iş o zaman inanıyorum ki gerçekleri anlatacaklardır. Ayrıca Hükümete seslemiyorum; Milletin meydanlarda bu hainler için idam isteklerini sakın fantezi sanmayın. İdam yasasını bir an önce çıkarın. “Efendim idam yasasını çıkarırsak zaten bunlara uygulanmaz” demeyin. Bu hainlere geçmişi kapsayacak şekilde kanunu hazırlayın. “Ama olmaz sonra Amerika Avrupa, dünya  ne der?” demeyin. O ülkeler başkalarının değil, kendi iç işleriyle meşgul olsun. Zaten ülkemizin bölünüp parçalamak isteyen bu hainlerin arkasında Amerika, İsrail, bazı Avrupa ülkeleri, Vatikan ve NATO yok mu? Türk devleti olarak ülkemizin bekasını, milletimizin huzur ve Saadet'ini düşünerek başta FETÖ, PKK ve değer terör örgütü mensupları olmak üzere, uyuşturucu satanları, devlete ve millete ihanet edenleri, başka ülkelere ajanlık yapanları İran'da olduğu gibi milletin huzurunda idam edilmeli. Tekrar söylüyorum milletin idam isteği fantezi filan değil bunu bilesiniz. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZE HAİNLİK YAPANLARI HELAK ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZİ MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BETABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.