YAZARLAR

O terör örgütlerini siz kurmadınız mı? 

Hain bölücü terör örgütü PKK ve PKK'nın Suriye kolu olan PYD'ye ,Türkiye'nin tepkisine rağmen uluslararası destek halen devam ediyor. Amerika, Rusya, İsrail, bazı Avrupa ülkeleri ve Vatikan'ın yıllardır PKK'ya ve PKK'nın Suriye kolu olan PYD'ye el altından silah ve siyasi destek verdiğini tüm dünya biliyor. Üstelik Amerikan yönetimi PKK'yı terörist örgüt olarak kabul etmesine ve Türkiye'nin şiddetle karşı çıkmasına rağmen PKK'nın Suriye kolu olan terör örgütü PYD'ye en ağır silahları veriyor. Daha geçtiğimiz hafta Amerika, 900 TIR dolusu ağır silahları, yani 10 adet tank, füze, tank savar, 12 bin 500 kalaşnikof ve 9 bin otomatik silahı terör örgütü PYD'ye teslim etti. Amerika  o silahları terör örgütü PYD'ye gözümüzün içine batırırcasına verdi. 

PKK ve PYD'ye destek veren sadece Amerika değil. Rusya da terör örgütleri PKK ve PYD'ye gizliden gizliye her türlü desteği veriyor. Amerika'nın tırlar dolusu silah verdiği PKK ve PYD, Moskova ile işbirliğini genişletiyor. Türkiye'nin 120 kilometre uzağındaki Afrin'de Rusya'ya üs veren terör örgütü, Rakka' nın güneyinde yine Ruslarla koordinasyon merkezi kurdu. 

Deaş sizin eseriniz değil mi? 

Sevgili okuyucularım, sizce hain kanı bozuk terör örgütü PKK ve PYD'ye Amerika, İsrail, Rusya, Vatikan ve bazı Avrupa ülkeleri neden destek veriyor? Tek kelimeyle söylemek gerekirse İsrail'in büyük Ortadoğu projelerinden biri olan Kürt devletinin kurulması için destek veriyorlar. Amerika diyor ki, “Efendim biz DEAŞ terör örgütüyle  mücadele eden guruplara silah desteği veriyoruz.” Be münafıklar, be adiler, be iki yüzlüler, DEAŞ denen terör örgütü sizin eseriniz değil mi? DEAŞ terör örgütü  İsrail'in, Amerika'nın, bazı Avrupa ülkeleri ve İngiltere'nin ajanlarıyla birlikte kurulmadı mı? Hatta Kürt devletini kurmak için PKK, YPG ve PYD'yi siz kurmadınız mı? Türk milleti, siz iki yüzlü, münafık kalleşlerin asıl amacının ne olduğunu çok iyi biliyor. Sizin asıl amacınız Suriye, Irak ve Türkiye'nin  sınırları içinde bir Kürt devleti kurmak. Çok heveslenmeyin ancak avucunuzu yalarsınız. Siz Türkiye düşmanlarının unuttukları bir şey var. Şunu çok iyi biliniz ki bölüp parçalamak istediğiniz Türk milleti, Türkiye Cumhuriyeti'ni akıttığı kanlarıyla kurdu. Kardeşlerim Türkiye düşmanlarına karşı çok ama çok uyanık olalım. Ülkemizde 40 yıldır yaşanan terör olaylarının, Gezi olaylarının, 15 Temmuz darbe girişiminin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a saldırıların arkasında işte bu sözde dost ve müttefik iki yüzlü münafık ülkeler var. 

Kardeş kanı dökülsün istiyorlar 

Bu kalleş ülkeler, istiyorlar ki Suriye'de olduğu gibi Türkiye'de de iç çatışmalar olsun, İstiyorlarki Türkiye'de kardeş kardeşi öldürsün. Bunun için de ellerinden gelen tüm şerefsizliği, kalleşliği ve pisliği yapan Amerika, İsrail, Almanya, Rusya ve Vatikan, bilhassa içimizdeki kanı bozuk olan FETÖ'cüleri, PKK'yı, bazı siyasi partileri ve ülkemizde faaliyet gösteren yabancı ajanları kullanıyor. Kanı bozuk hain ve ajanlar ise sosyal medyada gençlerimizi yalan, iftira haberlerle tahrik edip sokağa dökmenin peşinde. Hükümete derim ki, derhal hemen ülkemizin bekası için, şer güçlerin oyununu bozmak ve toplumda fitneye engel olmak için, Türkiye Cumhuriyeti'nin ilelebet var olması için sosyal medyayı iyice kontrol altına alın. Hatırlarsanız Tunus, Libya, Yemen, Mısır sosyal medya Twitter sayesinde darmadağın olmuştu. Gezi Parkı'nda iki ağacı bahane eden içimizdeki hainlerin, hükümeti yıkmak için Twitter üzerinden bir kısım insanımızı kandırarak sokağa döktüklerini de unutmayalım. Şunu çok iyi biliniz ki Amerika, Rusya ve diğer ülkeler terör örgütleri PKK ve PYD'ye ağır silahlar vermeye devam edecek. O silahların Türkiye'ye yani bize karşı kullanılacağını sakın unutmayalım. Türkiye  güçlü ve büyük devlet olduğunu ortaya koymalı. Hükümet kimseden çekinmeden bizi tehdit eden ne kadar terör örgütü varsa hepsinin  kökünü kazımalıdır. Ayrıca biz Türk milleti olarak din, dil, ırk ayrımı olmaksızın fitne ve fesatlığın farkında olarak beraberliğimizi koruyalım, toprak bütünlüğümüze sahip çıkalım. Şer güçler Amerika, İsrail, Rusya, Avrupa, Vatikan ve NATO'nun pis oyunlarına, içimizdeki hainlere karşı da uyanık olalım. Ne diyeyim CENAB- I ALLAH TÜRKİYE DÜŞMANLARINI HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ,TOPRAK BÜTÜNLÜĞÜMÜZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH HAİNLERİN HEVESİNİ KURSAKLARINDA BIRAKSIN, AMİN.