Şükran'a laf yok 

Seren Serengil'in 'Şükran'ın estetiksiz halini görse boşar' dediği Caner Erkin çıldırdı. Ünlü futbolcu, eşine iltifat dolu bir mesaj yayınladı.

Seren Serengil, Şükran Ovalı'nın estetiksiz halini ekranda görünce “Çok kötü resmini bulmuşsunuz. Caner Erkin görürse boşanır” demişti. Sonra da “Ama fotoshop da yapmış olabilirler” diyerek durumu kurtarmaya çalışmıştı. Bu sözlere öfkelenen Caner Erkin, sosyal medya hesabından hemen tepki gösterdi. Ünlü futbolcu eşinin fotoğrafının üzerine ''Ben seni her halinle sevdim, seveceğim... Buruş buruş olana kadar... Beraber yaşlanalım aşkım...'' yazdı. Şükran Ovalı da gün boyu kendisine gelen destek mesajlarını yayınladı. 'Ben oyuncuyum rol icabı çirkin bir kadın da olabilirim, bununla gurur duyuyorum' dedi. Seren Serengil dün sabah canlı yayında 'Bu tarz eleştirilere takılmayınn, gülüp geçin. Neden cevap verme ihtiyacı duyuyorsunuz' şeklinde cevap verdi. 

SUÇLAMALARA DEVAM 

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in velayetini almak için dava açtığı oğlu Çınar ve eski eşi Asena Atalay mahkemede ifade verdi. Asena, mahkemeden çıkarken “Karşı tarafla velayet konusunda anlaşma yok. Ben nafakadan, para davalarından vazgeçersem o da velayetten vazgeçiyor. Sen para davalarından vazgeçmezsen ben de velayet davasından vazgeçmem diyor. Babasının evinde Çınar’ın odası bile yok” dedi.